Tiek pārdots dzīvoklis
Tiek pārdots 3-istabu dzīvoklis ar remontu Daugavpils Gajoka mikrorajonā blakus veikalam Gigant
Nometņu iela 23, Daugavpils, Latvija
36 000 EUR
ДаTiek pārdots 3-istabu dzīvoklis ar remontu Daugavpils Gajoka mikrorajonā blakus veikalam Gigant Dzīvoklī ir jauni radiatori, plastikāta (PVC) logi, metāla durvis, apsardzes un ugunsgrēka trauksmes sistēma, internets un kabeļtelevīzija, centrālā apkure, karstais ūdens, skaitītāji. Dzīvokļa kopēja platība ir 76 m2. Iebūvēta virtuve apvienota ar viesistabu, 2 dzīvojamas istabas, plaša vannas istaba ar dušu, ģērbtuve, pieliekamais, stiklota lodžija apvienota ar priekšnamu. Dzīvoklis ir daļēji mēbelēts. Dzīvoklis atrodas 1. stāvā deviņstāvu ēkā. Ārdurvīm ir koda atslēga. Pagalmā ir bērnu laukums un automašīnu stāvvieta. Ir iespēja iegādāties privātu automašīnas stāvvietu. Netālu atrodas Daugavas upes promenāde, Centrālais parks, vēsturiskas ēkas, muzeji, baznīcas, kā arī kultūras un atpūtas vietas, izglītības un medicīnas iestādes, kafejnīcas un restorāni, iepirkšanās centrs, lielveikali, ledus halle. Ērti transporta savienojumi (dzelzceļa stacija, centrālā autoosta, tramvaja pietura) atrodas blakus un dažu minūšu laikā ļauj sasniegt jebkuru pilsētas punktu. Iespējama samaksa pa daļām.

Tiek pārdots dzīvoklis
Tiek pārdots liels 1-istabu dzīvoklis ar svaigu remontu Daugavpils Gajoka mikrorajonā blakus veikalam Gigant
Nometņu iela 25, Daugavpils, Latvija
14 500 EUR
ДаTiek pārdots liels 1-istabu dzīvoklis ar svaigu remontu Daugavpils Gajoka mikrorajonā blakus veikalam Gigant Dzīvoklī ir internets un kabeļtelevīzija, centrālā apkure, karstais ūdens, skaitītāji. Dzīvokļa kopēja platība ir 39 m2. Iebūvēta virtuve, 1 dzīvojama istaba, vannas istaba ar vannu, liela stiklota lodžija ar lielisku skatu uz pilsētu. Dzīvoklis ir silts, komunālie maksājumi ir nelieli. Dzīvoklis ir daļēji mēbelēts. Dzīvoklis atrodas 9. stāvā deviņstāvu ēkā. Ārdurvīm ir koda atslēga. Pagalmā ir bērnu laukums un automašīnu stāvvieta. Ir iespēja iegādāties privātu automašīnas stāvvietu. Netālu atrodas Daugavas upes promenāde, Centrālais parks, vēsturiskas ēkas, muzeji, baznīcas, kā arī kultūras un atpūtas vietas, izglītības un medicīnas iestādes, kafejnīcas un restorāni, iepirkšanās centrs, lielveikali, ledus halle. Ērti transporta savienojumi (dzelzceļa stacija, centrālā autoosta, tramvaja pietura) atrodas blakus un dažu minūšu laikā ļauj sasniegt jebkuru pilsētas punktu. Iespējama samaksa pa daļām.

Apartament 16
Viesiem ir pieejama virtuve ar ledusskapi, dvieļu komplekti un gultas veļa. Apartamentos Erfolg 16 darbojas bezmaksas Wi-Fi
Kr. Valdemāra-2, Daugavpils, Latvija LV-5401
20 EUR
Да
Да

Rezervēt

Viesiem ir pieejama virtuve ar ledusskapi, dvieļu komplekti un gultas veļa. Apartamentos Erfolg 16 darbojas bezmaksas Wi-Fi

 

Tiek pārdots dzīvoklis
Tiek pārdots 2-istabu dzīvoklis ar remontu Daugavpils centrā pie autoostas
Imantas iela 50, Daugavpils, LV-5401, Latvija
25 000 EUR
Да
Да

Tiek pārdots 2-istabu dzīvoklis ar remontu Daugavpils centrā pie autoostas

 Dzīvoklī tiek veikts kapitālais remonts: jauna elektroinstalācija, jaunas grīdas, jauni radiatori, jauni plastikāta (PVC) logi, metāla durvis, apsardzes un ugunsgrēka trauksmes sistēma, internets un kabeļtelevīzija, centrālā apkure, karstais ūdens, skaitītāji. Dzīvoklī ir stilīgs moderns apgaismojums. Dzīvokļa kopēja platība ir 40 m2.

 Iebūvēta virtuve apvienota ar viesistabu, guļamistaba, moderna vannas istaba ar vannu, gaitenis. Gaitenī ir iebūvēts skapis.

 Dzīvoklis atrodas 1. (augstākajā) stāvā četrstāvu ēkā. Ārdurvim ir koda atslēga. Pagalmā ir bērnu laukums un automašīnu stāvvieta. Netālu atrodas Centrālais parks, vēsturiskas ēkas, muzeji, baznīcas, kā arī kultūras un atpūtas vietas, izglītības un medicīnas iestādes, kafejnīcas un restorāni, iepirkšanās centrs, lielveikali, ledus halle. Ērti transporta savienojumi (dzelzceļa stacija, centrālā autoosta, tramvaja pietura) atrodas blakus un dažu minūšu laikā ļauj sasniegt jebkuru pilsētas punktu.

 Tiek pārdots dzīvoklis ar visām mēbelēm, kuras ir redzamas fotoattēlos. Gatavs dzīvošanai bez papildu ieguldījumiem.

 Dzīvoklis atrodas Imantas ielā 50. Izmaksas ir 25 000 eiro. Tiek pārdots bez starpniekiem.

Kontaktinformācija:

+37125912250

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 

Apartament 77
Apartamenti ar vannas istabu, wi-fi, tv, mikroviļņu krāsni un ledusskapi
Mihoelsa iela 77, Daugavpils, LV-5401, Latvija
25 EUR
Да
Да
Да
Rezervēt

 Apartment Erfolg 77 atrodas Daugavpils pilsētas centrā

 

Apartamentu aprīkojums:

divvietīga gulta

tējas komplekts(tējkanna, piederumi) 

 

mikroviļņu krāsnis

ledusskapis

 

trauki

LCD televīzors ar satelīttelevīziju

bezmaksas internets

divāns

galds

2 krēsli

grāmatu skapis

dvieļu komplekts

fēns

spogulis

pakaramais

vannas istaba ar dušas kabīnu

Pie mums darbojas zemākas cenas garantija izīrējot pa taisno no mūsu tiešsaistes www.daugavpilsapartment.lv