Tiek pārdots dzīvoklis
Tiek pārdots 2-istabu dzīvoklis ar remontu Daugavpils centrā pie autoostas
Imantas iela 50, Daugavpils, LV-5401, Latvija
25 000 EUR
Да
Да

Tiek pārdots 2-istabu dzīvoklis ar remontu Daugavpils centrā pie autoostas

 Dzīvoklī tiek veikts kapitālais remonts: jauna elektroinstalācija, jaunas grīdas, jauni radiatori, jauni plastikāta (PVC) logi, metāla durvis, apsardzes un ugunsgrēka trauksmes sistēma, internets un kabeļtelevīzija, centrālā apkure, karstais ūdens, skaitītāji. Dzīvoklī ir stilīgs moderns apgaismojums. Dzīvokļa kopēja platība ir 40 m2.

 Iebūvēta virtuve apvienota ar viesistabu, guļamistaba, moderna vannas istaba ar vannu, gaitenis. Gaitenī ir iebūvēts skapis.

 Dzīvoklis atrodas 1. (augstākajā) stāvā četrstāvu ēkā. Ārdurvim ir koda atslēga. Pagalmā ir bērnu laukums un automašīnu stāvvieta. Netālu atrodas Centrālais parks, vēsturiskas ēkas, muzeji, baznīcas, kā arī kultūras un atpūtas vietas, izglītības un medicīnas iestādes, kafejnīcas un restorāni, iepirkšanās centrs, lielveikali, ledus halle. Ērti transporta savienojumi (dzelzceļa stacija, centrālā autoosta, tramvaja pietura) atrodas blakus un dažu minūšu laikā ļauj sasniegt jebkuru pilsētas punktu.

 Tiek pārdots dzīvoklis ar visām mēbelēm, kuras ir redzamas fotoattēlos. Gatavs dzīvošanai bez papildu ieguldījumiem.

 Dzīvoklis atrodas Imantas ielā 50. Izmaksas ir 25 000 eiro. Tiek pārdots bez starpniekiem.

Kontaktinformācija:

+37125912250

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.